Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Inżynier jakości

Miejsce pracy:   Trzebiatów - Mirosławice   (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

  • Bieżące i okresowe prowadzenie kontroli jakości we wszystkich komórkach organizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk produkcyjnych (przestrzeganie technologii, zgodności wyrobów)
  • Tworzenie analiz i raportów z kontroli
  • Wnioskowanie wydania przez przełożonego zaleceń pokontrolnych i nadzór nad ich realizacją
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz wnoszenie do niej uwag, m.in. w zakresie poprawności oznaczeń, wymiarowania i tolerancji wykonawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane o specjalności zarządzanie jakością lub studia podyplomowe z zarządzania jakością,
  • Mile widziane doświadczenie,
  • Praktyczne umiejętności kontroli jakościowej procesów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Więcej o Nas dowiesz się na stronie www.boem.pl