Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

O nas

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Przedsiębiorstwo BOEM zostało założone w 1988 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Trzebiatów (Województwo Zachodniopomorskie), natomiast część produkcyjna usytuowana jest w oddalonych o 3km Mirosławicach. W firmie aktualnie zatrudnionych jest około 200 pracowników. Profil naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję oraz transport konstrukcji metalowych spawanych. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi halami produkcyjnymi co daje nam szerokie możliwości produkcyjne. W naszym parku maszynowym posiadamy między innymi urządzenia CNC do cięcia laserowego oraz plazmą, prasy rewolwerowe, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne i mimośrodowe, roboty spawalnicze a także śrutownię, malarnie proszkową i mokrą oraz kabinę lakierniczą.

Doskonała struktura organizacyjna oraz nowoczesne wyposażenie zakładu dają nam możliwość wykonywania zaawansowanych technologicznie produktów o wysokiej jakości. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować zamówienia dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki skutecznie działającemu Działowi Handlowemu oraz posiadającemu bogate zaplecze transportowe Działowi Logistyki, terminowo realizujemy zlecenia klientów z całej Europy.

  Zakres stałej produkcji

 • Kontenerowe obudowy generatorów
 • Kontenery do zbiórki odzieży używanej
 • Kontenery na odpady (w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci)
 • Konstrukcje metalowe spawane (stal czarna, nierdzewna, kwasoodporna, aluminium)

  Podstawowe komórki organizacyjne

 • Zarząd
 • Dział Handlowy
 • Dział Księgowości
 • Dział Jakości
 • Dział Technicznego Przygotowania Produkcji
 • Dział Produkcji
 • Dział Logistyki

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM jest przedsiębiorstwem znanym i cenionym na rynku Unii Europejskiej. Jesteśmy ukierunkowani na ciągłe poszerzanie zasięgu naszej działalności oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Pamiętamy przy tym, o ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Posiadamy aktualne certyfikaty ISO 9001 oraz 14001 w zakresie zarządzania procesami projektowania oraz produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Są one potwierdzeniem doskonałej organizacji pracy i dbałości o ochronę środowiska. Na przestrzeni wieloletniej działalności zakładu nasze działania nagradzane były wieloma wyróżnieniami, zarówno o charakterze lokalnym jak i krajowym. Firma BOEM dwukrotnie znalazła się w elitarnym, ogólnopolskim rankingu Gazel Biznesu, zrzeszającym najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jednym z wielu wyróżnień o charakterze lokalnym jest nagroda Pro Civitate 2014, przyznana za wkład w poprawę warunków życia i rozwój gospodarki na terenie gminy Trzebiatów.