Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Konstruktor - technolog

Miejsce pracy: Trzebiatów

 Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu koncepcji funkcjonalno-użytkowej produktów
  • projektowanie nowych produktów
  • weryfikacja oraz modyfikacja wytwarzanych produktów (w tym ich bezpieczeństwo, funkcjonalność, dostosowanie do potrzeb Klientów oraz ekonomiczność wytwarzania)
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej otrzymanej od Klienta; dostosowywanie konstrukcji do potrzeb Klienta lub specyfiki produkcji w Zakładzie
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji projektowej i warsztatowej, przygotowywanie list materiałowych
  • projektowanie narzędzi, przyrządów i specjalnych pomocy warsztatowych
  • nadzór konstruktorski przy wdrożeniach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunkowe,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się programami CAD (2D oraz 3D - SolidWorks),
  • znajomość procesów przeróbki plastycznej metali - głównie gięcia, walcowania oraz wykrawania blach
  • znajomość projektowania przyrządów oraz pomocy warsztatowych
  • duża samodzielność, umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację celów,
  • prowadzenie bieżących projektów wg PDCA
  • chęć ciągłego podnoszenia kompetencji
  • mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokość wynagrodzenia uzależnioną od posiadanych kwalifikacji
  • uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności
  • dobrą atmosferę wzajemnego wsparcia w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV,
z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości, na poniższy adres mailowy: kadry(at)boem.com.pl