Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Specjalista ds. handlowych

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH z językiem angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Trzebiatów

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kilentami
  • koordynowanie realizacji zamówień od momentu pozyskania zlecenia, do wysyłki
  • przyjmowanie reklamacji Klientów i udział w ich rozpatrywaniu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (wyższe wykształcenie będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży
  • praktyczna znajomość technik pozyskiwania klientów, sprzedaży i negocjacji handlowych
  • praca na komputerze: komunikacja mailowa, Excel, Word
  • język angielski lub/i język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokość wynagrodzenia uzależnioną od posiadanych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności
  • elastyczny czas pracy w biurze
  • dobrą atmosferę wzajemnego wsparcia w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV,