Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Automatyk

Opis stanowiska:

  • Analiza i usuwanie awarii maszyn  od  strony sterowania, kontroli i automatyki,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania, przeprowadzanie ich przeglądów, napraw i konserwacji,
  • Modernizacja i doskonalenie istniejących układów sterowania oraz tworzenie aplikacji dla nowych obiektów,
  • Wdrożenie systemu wizualizacji pracy maszyn  i urządzeń,
  • Diagnozowanie stanów technicznych układów  i urządzeń ,
  • Przygotowanie,  kontrola i aktualizacja dokumentacji w zakresie sterowania, kontroli i automatyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu automatyka, robotyka lub mechatronika (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń z zakresu automatycznego i elektrycznego oraz praktycznego rozwiązywania problemów,
  • Mile widziana  znajomość i umiejętność programowania  sterowników PLC.
  • Znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. szkolenia kierunkowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie , system premiowy

Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.