Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Specjalista ds. handlowych

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Trzebiatów (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

Sprzedaż produktów firmy i współpraca z Klientami, w tym:

  • analiza i monitorowanie rynku
  • planowanie strategii dotarcia do Klientów i ich pozyskiwanie
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • bieżąca obsługa partnerów handlowych i koordynowanie realizacji zamówień
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy,
  • udział w organizacji oraz uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

·         ciekawą pracę w stabilnej firmie

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość rozwoju zawodowego

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV  oraz list motywacyjny na poniższy adres mailowy: