Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM

Lider ds. Badań i Rozwoju

Miejsce pracy: Trzebiatów/Koszalin
Region: zachodniopomorskie

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie nadzoru merytorycznego nad badaniami przemysłowymi prowadzonymi na uczelni oraz pracami rozwojowymi u przedsiębiorcy w zakresie suszenia osadów ściekowych;
  • Nadzór nad procesami optymalizacji innowacyjnej technologii suszenia;
  • Opracowywanie sprawozdań z realizowanych zadań;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • W ramach realizowanych projektów, współpraca z innymi działami firmy, klientami oraz dostawcami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ochrona środowiska i pokrewne);
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony środowiska;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • Duża samodzielność działania i umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia;
  • Dorobek naukowy w zakresie ochrony środowiska;
  • Prawo jazdy;
  • Biegłej obsługi komputera (MS OFFICE ; Word, Excel, Power Point)

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Realizację innowacyjnego projektu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”